KONST / Litografier / Färglitografier 10504541
nr 1050 4541
Färglitografier
6 st, Astri Bergman-Taube (1898-1980), 210-upplaga, 47x62
Kondition: en med skadat glas, två blad med fuktskador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:01:20
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)